String Overrides Advanced (7.x-1.0-rc1) - en to kn translation catalogue (9 entries)

en: delete
kn: ಡಿಲೀಟ್ ಮಾಡಿ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: edit
kn: ಸಂಪಾದಿಸು

en: Filter
kn: ಶೋಧಕ(Filter)

en: String
kn: ಸ್ಟ್ರಿಂಗ್

en: Context
kn: ಸಂದರ್ಭ
