String Overrides Advanced (7.x-1.0-rc1) - en to lt translation catalogue (22 entries)

en: delete
lt: šalinti

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Reset
lt: Išvalyti

en: edit
lt: redaguoti

en: Filter
lt: Filtruoti

en: String
lt: Eilutė

en: Context
lt: Kontekstas

en: Original text
lt: Orginalus tekstas

en: Edit string
lt: Redaguoti eilutes

en: Delete string
lt: Šalinti eilutes

en: Are you sure you want to delete the string "%source"?
lt: Ar tikrai norite pašalinti eilutę "%source"?

en: String contains
lt: Eilutė sudaryta

en: Leave blank to show all strings. The search is case sensitive.
lt: Palikite tuščią, kad rodytų visas eilutes. Paieška jautri didžiosiom raidėm

en: Search in
lt: Ieškoti

en: String not found.
lt: Eilutė nerasta

en: The submitted string contains disallowed HTML: %string
lt: Pateikta eilutė turi neleidžiamo HTML: %string

en: The string has been saved.
lt: Eilutė išsaugota

en: The string has been removed.
lt: Eilutė pašalinta

en: Translate the built in interface and optionally other text.
lt: Versti sąsają,ir kitą tekstą.

en: No strings available.
lt: Nėra galimų eilučių.
