String Overrides Advanced (7.x-1.0-rc1) - en to or translation catalogue (9 entries)

en: delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Operations
or: ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକ

en: Cancel
or: ବାତିଲ କରନ୍ତୁ

en: edit
or: ସମ୍ପାଦନ କରନ୍ତୁ

en: Filter
or: ଛାଣକ

en: String
or: ବାକ୍ୟଖଣ୍ଡ

en: String contains
or: ବାକ୍ୟଖଣ୍ଡ ଧାରଣ କରିଥାଏ

en: Search in
or: ରେ ସନ୍ଧାନ କରନ୍ତୁ
