String Overrides Advanced (7.x-1.0-rc1) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: delete
os: схаф

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Cancel
os: Аппар

en: Reset
os: Раздæрау
