String Overrides Advanced (7.x-1.0-rc1) - en to pl translation catalogue (23 entries)

en: delete
pl: usuń

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Reset
pl: Resetuj

en: edit
pl: edytuj

en: Filter
pl: Filtr

en: String
pl: Napis

en: Context
pl: Kontekst

en: String overrides
pl: Nadpisanie napisów

en: Original text
pl: Tekst w oryginale

en: Edit string
pl: Edycja napisu

en: Delete string
pl: Usuń napis

en: Are you sure you want to delete the string "%source"?
pl: Czy na pewno usunąć napis <q>%source</q>?

en: String contains
pl: Napis zawiera

en: Leave blank to show all strings. The search is case sensitive.
pl: Nie należy wypełniać pola, jeśli wyświetlone mają zostać wszystkie napisy. Wielkość wpisywanych liter ma znaczenie.

en: Search in
pl: Wyszukaj w

en: String not found.
pl: Nie znaleziono napisu.

en: The submitted string contains disallowed HTML: %string
pl: Napis zawiera niedozwolony kod HTML: %string

en: The string has been saved.
pl: Napis został zachowany.

en: The string has been removed.
pl: Napis został usunięty.

en: Translate the built in interface and optionally other text.
pl: Tłumaczenia interfejsu i innych tekstów.

en: No strings available.
pl: Brak napisów.
