String Overrides Advanced (7.x-1.0-rc1) - en to sk translation catalogue (21 entries)

en: delete
sk: odstrániť

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: edit
sk: upraviť

en: String
sk: Reťazec

en: Context
sk: Kontext

en: String overrides
sk: Nahradenia textov

en: Original text
sk: Pôvodný text

en: Edit string
sk: Upraviť reťazec

en: Delete string
sk: Odstrániť reťazec

en: Are you sure you want to delete the string "%source"?
sk: Naozaj chcete odstrániť reťazec "%source"?

en: String contains
sk: Hľadať reťazec

en: Leave blank to show all strings. The search is case sensitive.
sk: Ak necháte pole prázdne, zobrazia sa všetky reťazce. Hľadanie rozlišuje veľké a malé písmená.

en: Search in
sk: Hľadať v

en: String not found.
sk: Reťazec nenájdený.

en: The submitted string contains disallowed HTML: %string
sk: Odoslaný reťazec obsahuje nepovolený HTML kód:  %string

en: The string has been saved.
sk: Reťazec bol uložený.

en: The string has been removed.
sk: Reťazec bol odstránený.

en: Translate the built in interface and optionally other text.
sk: Preložiť texty zabudované v rozhraní a prípadne aj ďalšie texty.

en: No strings available.
sk: Nie sú žiadne reťazce.
