String Overrides Advanced (7.x-1.0-rc1) - en to vi translation catalogue (22 entries)

en: delete
vi: xoá

en: Delete
vi: Xóa

en: Operations
vi: Thao tác

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Reset
vi: Thiết lập lại

en: edit
vi: sửa

en: Filter
vi: Lọc

en: String
vi: Chuỗi

en: Context
vi: Ngữ cảnh

en: Original text
vi: Văn bản gốc

en: Edit string
vi: Sửa chuỗi

en: Delete string
vi: Xóa chuỗi

en: Are you sure you want to delete the string "%source"?
vi: Bạn có muốn xóa chuỗi "%source" không?

en: String contains
vi: Chuỗi có chứa

en: Leave blank to show all strings. The search is case sensitive.
vi: Để trống để hiển thị tất cả các chuỗi. Tìm kiếm có phân biệt chữ hoa/thường.

en: Search in
vi: Tìm kiếm trong

en: String not found.
vi: Không tìm thấy chuỗi.

en: The submitted string contains disallowed HTML: %string
vi: Chuỗi gửi lên có chứa các mã HTML không được dùng: %string

en: The string has been saved.
vi: Chuỗi đã được lưu.

en: The string has been removed.
vi: Chuỗi đã được xóa.

en: Translate the built in interface and optionally other text.
vi: Dịch giao diện dựng sẵn và các văn bản tùy chọn khác.

en: No strings available.
vi: Không tìm thấy chuỗi nào.
