String Overrides Advanced (7.x-1.0-rc1) - en to az translation catalogue (13 entries)

en: delete
az: sil

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: edit
az: redaktə et

en: String
az: Mətn

en: Context
az: Kontekst

en: String contains
az: Sətrin tərkibində var

en: Leave blank to show all strings. The search is case sensitive.
az: Bütün sətirləri göstərmək üçün boş buraxın. Axtarış hərflərə həssasdır.

en: Search in
az: Axtarış

en: The submitted string contains disallowed HTML: %string
az: Təqdim edilmiş sətirdə icazə verilməyən HTML var: %string

en: No strings available.
az: Heç bir sətir mövcud deyil.
