String Overrides Advanced (7.x-1.0-beta1) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: delete
bs: obriši

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Language
bs: Jezik

en: edit
bs: izmijeni

en: Languages
bs: Jezici
