String Overrides Advanced (7.x-1.0-beta1) - en to fi translation catalogue (24 entries)

en: delete
fi: poista

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Language
fi: Kieli

en: Reset
fi: Palauta

en: edit
fi: muokkaa

en: Filter
fi: Suodatus

en: String
fi: Merkkijono

en: Languages
fi: Kielet

en: Context
fi: Konteksti

en: Original text
fi: Alkuperäinen teksti

en: Edit string
fi: Muokkaa merkkijonoa

en: Delete string
fi: Poista merkkijono

en: Are you sure you want to delete the string "%source"?
fi: Oletko varma, että haluat poistaa merkkijonon "%source"?

en: String contains
fi: Merkkijono sisältää

en: Leave blank to show all strings. The search is case sensitive.
fi: Jätä tyhjäksi näyttääksesi kaikki merkkijonot. Haku on riippuvainen kirjainten koosta.

en: Search in
fi: Hae kielistä

en: String not found.
fi: Merkkijonoa ei löydy.

en: The submitted string contains disallowed HTML: %string
fi: Lähetetty merkkijono sisältää kiellettyä HTML:ää: %string

en: The string has been saved.
fi: Merkkijono on talletettu.

en: The string has been removed.
fi: Merkkijono on poistettu.

en: Translate the built in interface and optionally other text.
fi: Käännä sisäänrakennettu käyttöliittymä ja mahdollisia muita tekstejä.

en: No strings available.
fi: Merkkijonoja ei saatavilla.
