String Overrides Advanced (7.x-1.0-rc1) - en to km translation catalogue (22 entries)

en: delete
km: លុប

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: edit
km: កែសម្រួល

en: Filter
km: តម្រង

en: String
km: ខ្សែអក្សរ

en: Context
km: បរិបទ

en: Original text
km: អត្ថបទ​ដើម

en: Edit string
km: កែ​សម្រួល​ខ្សែ​អក្សរ

en: Delete string
km: លុប​ខ្សែអក្សរ​

en: Are you sure you want to delete the string "%source"?
km: តើ​អ្នក​ប្រាកដ​​ជា​ចង់​លុប​ខ្សែអក្សរ "%source" ឬ ?

en: String contains
km: ខ្សែអក្សរ​មាន

en: Leave blank to show all strings. The search is case sensitive.
km: ទុក​ឲ្យ​នៅ​ទទេ​ដើម្បី​បង្ហាញ​ខ្សែអក្សរ​ទាំងអស់ ។ ការ​ស្វែងរក​គឺ​ប្រកាន់​តួអក្សរ​តូច​ធំ ។

en: Search in
km: ស្វែងរក​ក្នុង

en: String not found.
km: រក​មិន​ឃើញ​ខ្សែអក្សរ ។

en: The submitted string contains disallowed HTML: %string
km: ខ្សែអក្សរ​ដែល​បាន​ដាក់​ស្នើ​មាន​ HTML ដែល​មិន​បាន​អនុញ្ញាត ៖ %string

en: The string has been saved.
km: ខ្សែអក្សរ​ត្រូវ​បាន​រក្សាទុក​ ។

en: The string has been removed.
km: ខ្សែអក្សរ​ត្រូវ​បាន​យកចេញ​ ។

en: Translate the built in interface and optionally other text.
km: បកប្រែ​ចំណុច​ប្រទាក់​ដែល​មាន​ស្រាប់ និង​អត្ថបទ​ផ្សេង​ទៀត (ស្រេចចិត្ត) ។

en: No strings available.
km: គ្មាន​ខ្សែ​អក្សរ​ប្រើ​បាន​ទេ​ ។
