String Overrides Advanced (7.x-1.0-rc1) - en to mr translation catalogue (9 entries)

en: delete
mr: मिटवा

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Cancel
mr: रद्द

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: edit
mr: संपादन

en: Filter
mr: गाळणी

en: String
mr: संज्ञा

en: Original text
mr: मूळ अक्षर
