Stripe (7.x-1.0-alpha1) - en to af translation catalogue (11 entries)

en: Currency
af: Geldeenheid

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: view
af: bekyk

en: None
af: Geen

en: Test
af: Toets

en: Country
af: Land

en: edit
af: redigeer

en: Active
af: Aktief

en: Amount
af: Hoeveelheid

en: !name field is required.
af: !name veld is verpligtend.
