Stripe (7.x-1.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (14 entries)

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: view
ar: عرض

en: None
ar: لا شيء

en: Test
ar: الاختبار

en: Country
ar: الدولة

en: edit
ar: تحرير

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Active
ar: نشط

en: Amount
ar: المبلغ

en: State
ar: الحالة

en: Authentication
ar: المصادقة

en: !name field is required.
ar: حقل "!name" ضروري.

en: Live
ar: مباشر
