Stripe (7.x-1.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (9 entries)

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: view
ast: vista

en: None
ast: Nengún

en: Test
ast: Preba

en: edit
ast: editar

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: Active
ast: Activu

en: !name field is required.
ast: El campu !name ye obligatoriu
