Stripe (7.x-1.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (13 entries)

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: view
bg: преглед

en: None
bg: Не

en: Test
bg: Тест

en: Country
bg: Страна

en: edit
bg: редактирай

en: Email
bg: Е-поща

en: Active
bg: Активен

en: State
bg: Статус

en: Authentication
bg: Удостоверяване

en: !name field is required.
bg: !name полето е задължително.

en: Live
bg: Живот
