Stripe (7.x-1.0-alpha1) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: view
bn: প্রদর্শন

en: None
bn: একটিও নয়

en: edit
bn: সম্পাদন

en: Email
bn: ইমেইল

en: Active
bn: সক্রিয়
