Stripe (7.x-1.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (12 entries)

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: view
cy: gweld

en: None
cy: Dim

en: Country
cy: Gwlad

en: edit
cy: golygu

en: Active
cy: Gweithredol

en: Card Number
cy: Rhif y cerdyn

en: City
cy: Tref

en: Postal code
cy: Cod Post

en: !name field is required.
cy: Mae maes !name yn ofynnol.

en: Secret Key
cy: Allwedd Cyfrinachol
