Stripe (7.x-1.0-alpha1) - en to el translation catalogue (19 entries)

en: Currency
el: Νόμισμα

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: view
el: προβολή

en: None
el: Κανένα

en: Test
el: Δοκιμή

en: Country
el: Χώρα

en: edit
el: επεξεργασία

en: Active
el: Ενεργό

en: Card Number
el: Αριθμός κάρτας

en: Amount
el: Ποσό

en: State
el: Κατάσταση

en: City
el: Πόλη

en: Postal code
el: Ταχυδρομικός κώδικας

en: Billing address
el: Διεύθυνση χρέωσης

en: Authentication
el: Πιστοποίηση

en: !name field is required.
el: Το πεδίο !name είναι απαραίτητο.

en: Customer ID
el: Α/Α πελάτη

en: Expiration Year
el: Έτος λήξης
