Stripe (7.x-1.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (25 entries)

en: Currency
fi: Valuutta

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: view
fi: näkymä

en: None
fi: Ei mitään

en: Test
fi: Testi

en: Country
fi: Maa

en: edit
fi: muokkaa

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: Active
fi: Voimassa

en: Card Number
fi: Kortin numero

en: Amount
fi: Määrä

en: State
fi: Tila

en: City
fi: Kaupunki

en: Postal code
fi: Postinumero

en: Billing address
fi: Laskutusosoite

en: Authentication
fi: Tunnistaminen

en: !name field is required.
fi: !name-kenttä on pakollinen.

en: Live
fi: Reaaliaikainen

en: Secret Key
fi: Turva-avain

en: Customer ID
fi: Asiakastunnus

en: Expiration Month
fi: Erääntymiskuukausi

en: Expiration Year
fi: Erääntymisvuosi

en: Address 2
fi: Osoitekenttä 2

en: Address 1
fi: Osoitekenttä 1
