Stripe (7.x-1.0-alpha1) - en to ga translation catalogue (10 entries)

en: Yes
ga: Tá

en: No
ga: Níl

en: None
ga: Roghnaigh ón liosta

en: Country
ga: Tír

en: Email
ga: Seoladh R-phost

en: City
ga: Cathair

en: Postal code
ga: Cód Poist

en: !name field is required.
ga: Réimse '!name' riachtanach

en: Address 2
ga: Seoladh 2

en: Address 1
ga: Seoladh 1
