Stripe (7.x-1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (18 entries)

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: view
he: צפיה

en: None
he: ללא

en: Test
he: בדיקה

en: Country
he: מדינה

en: edit
he: עריכה

en: Email
he: דוא"ל

en: Active
he: פעיל

en: Amount
he: כמות

en: State
he: מצב

en: City
he: עיר

en: Postal code
he: מיקוד

en: Authentication
he: הזדהות

en: !name field is required.
he: חובה למלא את השדה !name.

en: Live
he: חי

en: Address 2
he: שורה שניה של כתובת

en: Address 1
he: כתובת 1
