Stripe (7.x-1.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (12 entries)

en: Currency
hr: Valuta

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: view
hr: prikaz

en: None
hr: Nema

en: Country
hr: Država

en: edit
hr: uredi

en: Email
hr: E-pošta

en: Active
hr: Aktivno

en: Amount
hr: Iznos

en: State
hr: Država

en: !name field is required.
hr: Polje !name je nužno.
