Stripe (7.x-1.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Currency
hy: Արժույթ

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: None
hy: Ոչ մի

en: Country
hy: Երկիր

en: edit
hy: խմբագրել

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Active
hy: Ակտիվ
