Stripe (7.x-1.0-alpha1) - en to is translation catalogue (17 entries)

en: Currency
is: Gjaldmiðill

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: view
is: skoða

en: None
is: Engin

en: Test
is: Prófa

en: Country
is: Land

en: edit
is: breyta

en: Email
is: Netfang

en: Active
is: Virkt

en: Amount
is: Upphæð

en: State
is: Fylki

en: City
is: Borg

en: Postal code
is: Póstnúmer

en: Billing address
is: Heimilisfang greiðanda

en: !name field is required.
is: Nauðsynlegt er að fylla út !name reitinn.

en: Expiration Year
is: Gildir til ársins
