Stripe (7.x-1.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: view
jv: tampilan

en: None
jv: Nihil

en: Test
jv: Ujian

en: Country
jv: Negara

en: edit
jv: sunting

en: Active
jv: Aktif

en: !name field is required.
jv: Isian !name dibutuhaké.
