Stripe (7.x-1.0-alpha1) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: view
km: មើល​

en: None
km: គ្មាន

en: Test
km: សាក​ល្បង

en: edit
km: កែសម្រួល

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: Active
km: សកម្ម

en: !name field is required.
km: ត្រូវ​ការ​​វាល !name ។
