Stripe (7.x-1.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (12 entries)

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Test
kn: ಪರೀಕ್ಷಿಸು

en: Country
kn: ಕಂಟ್ರಿ

en: edit
kn: ಸಂಪಾದಿಸು

en: Email
kn: ಇಮೇಲ್

en: Active
kn: ಸಕ್ರಿಯ

en: Amount
kn: ಮೊತ್ತ

en: State
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Stripe
kn: ಪಟ್ಟೆ

en: Authentication
kn: ದೃಢೀಕರಣ
