Stripe (7.x-1.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: view
ku: پیشاندان

en: None
ku: هیچ

en: Test
ku: تاقیکردنەوە

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: Email
ku: ئیمێل

en: Active
ku: چالاکە

en: !name field is required.
ku: بۆشایی !name پێویستە.
