Stripe (7.x-1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (25 entries)

en: Currency
lt: Valiuta

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: view
lt: peržiūrėti

en: None
lt: Joks

en: Test
lt: Testas

en: Country
lt: Šalis

en: edit
lt: redaguoti

en: Email
lt: El. paštas

en: Active
lt: Aktyvus

en: Card Number
lt: Kortelės numeris

en: Amount
lt: Suma

en: State
lt: Etapas

en: City
lt: Miestas

en: Postal code
lt: Pašto kodas

en: Stripe
lt: Žymėjimas

en: Billing address
lt: Mokėtojo adresas

en: Authentication
lt: Indentifikacija

en: !name field is required.
lt: Laukelis !name būtinas.

en: Live
lt: Gyva

en: Created Date
lt: Sukūrimo Data

en: Expiration Month
lt: Galiojimo Mėnesis

en: Expiration Year
lt: Galiojimo Metai

en: Address 2
lt: Adresas 2

en: Address 1
lt: Adresas 1
