Stripe (7.x-1.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (12 entries)

en: Currency
mr: चलन

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: view
mr: दाखवा

en: None
mr: काहीच नाही

en: Test
mr: चाचणी

en: Country
mr: देश

en: edit
mr: संपादन

en: Email
mr: ईमेल

en: Active
mr: सक्रिय

en: Card Number
mr: कार्डचा क्रमांक

en: State
mr: राज्य
