Stripe (7.x-1.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: view
ne: दृश्य

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Email
ne: ईमेल

en: Active
ne: सक्रिय
