Stripe (7.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (22 entries)

en: Currency
pl: Waluta

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: view
pl: przeglądaj

en: None
pl: Brak

en: Country
pl: Państwo

en: edit
pl: edytuj

en: Active
pl: Aktywne

en: Amount
pl: Ilość

en: State
pl: Stan

en: City
pl: Miasto

en: Postal code
pl: Kod pocztowy

en: Billing address
pl: Adres płatności

en: Authentication
pl: Uwierzytelnianie

en: !name field is required.
pl: Pole !name jest wymagane.

en: API Keys
pl: Klucze API

en: Created Date
pl: Data utworzenia

en: Customer ID
pl: ID klienta

en: Expiration Year
pl: Rok utraty ważności

en: Address 2
pl: Adres c.d.

en: Address 1
pl: Adres

en: Drupal User
pl: Użytkownik Drupala
