Stripe (7.x-1.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: None
ps: هېڅ يو

en: Email
ps: بریښنالیک

en: Active
ps: فعال

en: Authentication
ps: تصدیق
