Stripe (7.x-1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (23 entries)

en: Currency
sk: Mena

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: view
sk: zobraziť

en: None
sk: Žiadne

en: Country
sk: Krajina

en: edit
sk: upraviť

en: Email
sk: E-mail

en: Active
sk: Aktívny

en: Card Number
sk: Číslo Karty

en: Amount
sk: Množstvo

en: State
sk: Stav

en: City
sk: Mesto

en: Postal code
sk: PSČ

en: Billing address
sk: Fakturačná adresa

en: Authentication
sk: Overenie

en: !name field is required.
sk: Pole !name je povinné.

en: Live
sk: Naživo

en: Customer ID
sk: ID zákazníka

en: Expiration Month
sk: Mesiac vypršania

en: Expiration Year
sk: Rok vypršania

en: Address 2
sk: Adresa 2

en: Address 1
sk: Adresa 1
