Stripe (7.x-1.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: view
sl: pogled

en: None
sl: Brez

en: edit
sl: uredi

en: Active
sl: Aktiven

en: !name field is required.
sl: Polje !name je obvezno.
