Stripe (7.x-1.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: view
sq: shfaq

en: edit
sq: ndrysho

en: Active
sq: Aktiv

en: !name field is required.
sq: Fusha !name është e detyrueshme.
