Stripe (7.x-1.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (23 entries)

en: Currency
sv: Valuta

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: view
sv: visa

en: None
sv: Ingen

en: Country
sv: Land

en: edit
sv: redigera

en: Email
sv: E-post

en: Active
sv: Aktiv

en: Card Number
sv: Kortnummer

en: Amount
sv: Belopp

en: State
sv: Läge

en: City
sv: Stad

en: Postal code
sv: Postnummer

en: Stripe
sv: Rand

en: Billing address
sv: Faktureringsadress

en: Authentication
sv: Verifiering

en: !name field is required.
sv: Fältet !name är obligatoriskt.

en: Secret Key
sv: Hemlig nyckel

en: Expiration Month
sv: Utgångsmånad

en: Expiration Year
sv: Utgångsår

en: Address 2
sv: Adress 2

en: Address 1
sv: Adress 1
