Stripe (7.x-1.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (11 entries)

en: Currency
ta: நாணயம்

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: view
ta: பார்

en: None
ta: இல்லை

en: Test
ta: சோதனை

en: Country
ta: நாடு

en: edit
ta: மாற்று

en: Email
ta: மின்னஞ்சல்

en: Active
ta: நடைமுறையிலுள்ளது

en: !name field is required.
ta: !name புலம் தேவையானது.
