Stripe (7.x-1.0-alpha1) - en to te translation catalogue (12 entries)

en: Currency
te: ద్రవ్యం

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: view
te: వీక్షించు

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Test
te: పరీక్ష

en: Country
te: దేశం

en: edit
te: మార్చు

en: Email
te: ఈమెయిలు

en: State
te: రాష్ట్రం

en: City
te: నగరం

en: !name field is required.
te: !name అనే ఖాళీ తప్పనిసరి.
