Stripe (7.x-1.0-alpha1) - en to th translation catalogue (15 entries)

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: None
th: ไม่มี

en: Test
th: นัดหมายเพื่อทดลองสินค้า

en: Country
th: ประเทศ

en: edit
th: แก้ไข

en: Email
th: อีเมล

en: Card Number
th: หมายเลขบัตร

en: State
th: รัฐ

en: City
th: จังหวัด

en: Postal code
th: รหัสไปรษณีย์

en: !name field is required.
th: ช่อง !name จำเป็นต้องกรอก

en: Customer ID
th: รหัสลูกค้า

en: Expiration Month
th: เดือนที่หมดอายุ

en: Expiration Year
th: ปีที่หมดอายุ
