Stripe (7.x-1.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (23 entries)

en: Currency
tr: Para birimi

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: view
tr: görüntüle

en: None
tr: Hiçbiri

en: Country
tr: Ülke

en: edit
tr: düzenle

en: Email
tr: E-posta

en: Active
tr: Etkin

en: Card Number
tr: Kart Numarası

en: Amount
tr: Miktar

en: State
tr: Durum

en: City
tr: Şehir

en: Postal code
tr: Posta kodu

en: Billing address
tr: Fatura adresi

en: Authentication
tr: Kimlik Doğrulama

en: !name field is required.
tr: !name alanı zorunludur.

en: Live
tr: Live (canlı)

en: API Keys
tr: API anahtarları

en: Expiration Month
tr: Bitiş ayı

en: Expiration Year
tr: Bitiş yılı

en: Address 2
tr: Adres 2

en: Address 1
tr: Adres 1
