Stripe (7.x-1.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (25 entries)

en: Currency
vi: Tiền tệ

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: view
vi: xem

en: None
vi: Không có

en: Test
vi: Thử nghiệm

en: Country
vi: Quốc gia

en: edit
vi: sửa

en: Email
vi: Thư điện tử

en: Active
vi: Hoạt động

en: Card Number
vi: Số thẻ

en: Amount
vi: Số lượng

en: State
vi: Bang

en: City
vi: Thành phố

en: Postal code
vi: Mã bưu điện

en: Stripe
vi: Đường viền

en: Billing address
vi: Địa chỉ thanh toán

en: Authentication
vi: Xác thực

en: !name field is required.
vi: Thông tin !name cần được nhập.

en: Created Date
vi: Ngày tạo

en: Expiration Month
vi: Tháng hết hạn:

en: Expiration Year
vi: Năm hết hạn:

en: Address 2
vi: Địa chỉ 2

en: Address 1
vi: Địa chỉ 1

en: Account Information
vi: Thông tin tài khoản
