Stripe (7.x-1.0-alpha1) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: view
am: ትይታ

en: edit
am: አስተካክል

en: Email
am: ኢሜይል

en: Active
am: ገባሪ
