Stripe (7.x-1.0-alpha1) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: view
be: глядзець

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Test
be: Тэст

en: Country
be: Краіна

en: edit
be: рэдагаваць

en: Email
be: Адрас E-mail

en: Active
be: Актыўна

en: !name field is required.
be: !name – абавязковае поле.
