Stripe (7.x-1.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (12 entries)

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: view
bo: ལྟ་ཞིབ

en: None
bo: མེད།

en: Test
bo: ཚོད་ལྟ

en: Country
bo: རྒྱལ་ཁབ།

en: edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: Active
bo: སྤྱོད་ཆོག་པ

en: State
bo: （ཞིང་། /ཁུལ། /དམིགས་ཁུལ།）

en: Authentication
bo: ཐོབ་ཐང་ར་སྤྲོད

en: !name field is required.
bo: གནས་ཁོངས་!name་དགོས་ངེས་ཡིན་པ།
