Stripe (7.x-1.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: None
bs: Nijedan

en: Country
bs: Zemlja

en: edit
bs: izmijeni

en: Active
bs: Aktivan

en: !name field is required.
bs: !name polje je obavezno
