Stripe (7.x-1.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (22 entries)

en: Currency
ca: Moneda

en: Yes
ca: Sí

en: view
ca: mostra

en: None
ca: Cap

en: Test
ca: Prova

en: Country
ca: País

en: edit
ca: edita

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Active
ca: Actiu

en: Card Number
ca: Número de targeta

en: Amount
ca: Import

en: State
ca: Estat

en: City
ca: Ciutat

en: Postal code
ca: Codi postal

en: Billing address
ca: Adreça de facturació

en: Authentication
ca: Autenticació

en: !name field is required.
ca: El camp !name és obligatori.

en: Live
ca: En viu

en: API Keys
ca: Claus d'API

en: Customer ID
ca: ID de client

en: Address 2
ca: Adreça 2

en: The currency is not supported by this payment method.
ca: La moneda no està suportada per aquest mètode de pagament.
