Stripe (7.x-1.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (19 entries)

en: Currency
cs: Měna

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: view
cs: zobrazit

en: None
cs: Žádné

en: Country
cs: Země

en: edit
cs: upravit

en: Email
cs: E-mail

en: Active
cs: Aktivní

en: Card Number
cs: Číslo karty

en: Amount
cs: Částka

en: State
cs: Stav

en: City
cs: Město

en: Postal code
cs: PSČ

en: Billing address
cs: Fakturační adresa

en: Authentication
cs: Ověření

en: !name field is required.
cs: Pole !name je vyžadováno.

en: Expiration Month
cs: Měsíc expirace (platnost do)

en: Expiration Year
cs: Rok expirace (platnost do)
