Stripe (7.x-1.0-alpha1) - en to da translation catalogue (29 entries)

en: Currency
da: Valuta

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: view
da: vis

en: None
da: Ingen

en: Country
da: Land

en: edit
da: redigér

en: Email
da: E-mail

en: Active
da: Aktiv

en: Card Number
da: Kortnummer

en: Amount
da: Beløb

en: State
da: Status

en: City
da: By

en: Postal code
da: Postnummer

en: Stripe
da: Stribe

en: Billing address
da: Betalingsadresse

en: Authentication
da: Godkendelse

en: !name field is required.
da: Feltet !name er obligatorisk.

en: Live
da: Eksisterende

en: Secret Key
da: Hemmelig Nøgle

en: Created Date
da: Oprettelsesdato

en: Customer ID
da: Kunde ID

en: Expiration Month
da: Udløbsmåned

en: Expiration Year
da: Udløbsår

en: Address 2
da: Adresselinje 2

en: Address 1
da: Adresselinje 1

en: Account Information
da: Kontoinformation

en: Payment completed.
da: Betaling gennemført.

en: Default source
da: Standardkilde
